Oferta

All Screen Planner

Unikatowa platforma do kompleksowego planowania kampanii TV + YouTube. Narzędzie definiuje optymalne parametry kampanii w grupie celowej. Dzięki takiemu rozwiązaniu maksymalizujemy efektywność wykorzystania budżetu mediowego w kontekście coraz większego znaczenia konsumpcji treści video w Internecie. Holistyczne podejście do planowania kampanii TV oraz treści video w YouTube pozwala pracować nad „tradycyjnymi“ kampaniami TV oraz video w internecie na jednej platformie. Rewolucyjne i unikalne narzędzie do optymalizacji zasięgu kampanii w obu mediach stworzone zostało we współpracy z Google. Narzędzie pomaga wyznaczyć optymalne parametry kampanii (capping, udziały stacji vs YouTube, intensywność) a oszczędności wynikające z jego wykorzystania sięgają 30% w koszcie budowania zasięgu efektywnego.

RTB

Real Time Bidding to technologia umożliwiająca dotarcie z reklamą do precyzyjnie dobranej grupy celowej w Internecie. Nowoczesny przekaz reklamowy nie dociera do grup społeczno-demograficznych, lecz do grup zainteresowań oraz faktycznych nabywców danych towarów lub usług. Rewolucyjna zmiana modelu zakupowego z zakupu pakietów na konkretnego użytkownika to najnowocześniejsza metodologia precyzyjnego targetowania reklamy display. Pozwala osiągnąć masowy zasięg przy precyzji dotarcia. A wszystko to dzieje się w czasie rzeczywistym. Daje również bezcenną wiedzę o zmieniających się konsumentach oraz wysoką skuteczność popartą konkretnymi doświadczeniami i rekomendacjami Klientów.

Ekonometria

Modelowanie ekonometryczne to proces zaawansowanej analizy statystycznej danych, w którym na podstawie historii zmian poziomu takich czynników jak ceny, dystrybucja, szerokość oferty czy aktywność reklamowa danej marki oraz marek konkurencyjnych, powstaje równanie matematyczne, opisujące pozycję marki (mierzoną np. wolumenem sprzedaży lub udziałem w rynku itp. W procesie modelowania dokonujemy identyfikacji i izolacji najważniejszych czynników wpływających na wybrany przez nas KPI. Dzięki temu możliwe jest porównywanie różnych scenariuszy reklamowych i marketingowych i wybór tych najbardziej optymalnych.

Web Development

Web development oferowany przez nas obejmuje kompleksową budowę infrastruktury internetowej na potrzeby kampanii reklamowych i nie tylko. Tworzymy od podstaw witryny internetowe o dowolnej strukturze i architekturze, a także serwisy o dowolnej funkcjonalności z uwzględnieniem wykorzystywania ich w Internecie mobilnym. Dodatkowo specjalizujemy się w budowie aplikacji HTML5, optymalizacji istniejących witryn pod kątem urządzeń mobilnych, zwiększaniu wydajności, polepszaniu ich performance’u oraz optymalizacji SEO. W zależności od umowy oferujemy również długoterminowe administrowanie i opiekę nad zrealizowanymi projektami.

Kreacja

Kreacja, która wspomaga wyniki kampanii to nasza domena! Nasze kreacje sprzedają produkty! Kładziemy duży nacisk na oryginalność pomysłów, ale zawsze pamiętamy o celach przyświecających ich powstaniu. Dobra kreacja, zachęca konsumenta do interakcji i w sposób jasny przekazuje informacje ważne dla Klienta. W ramach oferty posiadamy technologie, która umożliwia optymalizowane kreacji (tzw. kreacje dynamiczna) w czasie rzeczywistym. Nie ważne jak rozbudowane są Państwa potrzeby – spełnimy wszystkie oczekiwania.